از آن جایی که استفاده از سنگ های مختلف در ساختمان ها در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است؛ بنابراین استفاده کردن از موادی که بتوان با مصرف آن این سنگ ها را در ساختمان ها بکار برد، لازم و ضروری می باشد. یکی از مهم ترین موادی که برای نصب کردن سنگ های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، چسب سنگ است.

چسب سنگ

چسب سنگ دارای کاربردهای مختلفی است از جمله کاربرد در اتصال فولاد به بتن، کاربرد در اتصال دادن قطعاتی مانند صفحات فیبر و غیره به سنگ و کاربردهای دیگر؛ ولی مهم ترین کاربرد چسب سنگ، این است که از آن برای نصب کردن سنگ های با قیمت مناسب و ارزان استفاده می شود. چسب سنگ دارای میزان بالایی از مقاومت مکانیکی می باشد و بنابراین، در برابر خورندگی مقاومت می کند. این چسب همچنین می تواند در محیط های با دماهای پایین هم مقاومت داشته باشد.

از چسب سنگ می توان برای اتصال دادن فولاد به سطح های مختلف از جمله سطح های بتنی استفاده کرد. همچنین می توان از چسپ سنگ برای نصب کردن کاشی ها و سرامیک ها به صورت ضداسیدی استفاده کرد. همچنین می توان برای نصب کردن سنگ ها و سرامیک ها و آجرها بر روی سطح هایی که دارای شیب بالایی هستند؛ مانند سطوح راهروها و راه پله ها استفاده نمود. از دیگر کاربردهای چسب سنگ، متصل کردن قطعات به سطح هایی است که ممکن است در شرایط عادی و بدون استفاده از چسب سنگ، این قطعات را نتوان به این سطوح متصل نمود. به عنوان مثال، می توان گفت که از کاربردهای چسب سنگ، متصل نمودن قطعات به صفحه هایی مانند صفحه فایبرگلاس و لوله های مختلف و غیره می باشد.

چسب سنگ البرز

برای این که به درستی از چسب سنگ استفاده کنیم، باید در ابتدا آن را با کمک ماله و یا همزن، به محل مورد نظر بمالیم و برای این که بتوانیم این کار را در ابعاد بزرگتری انجام دهیم، نیاز به این داریم تا از روش هایی مانند مخلوط کن و غیره استفاده کنیم.

چسب سنگ البرز یکی از با کیفیت ترین چسب هایی است که با استفاده از تکنولوژی روز توانسته است در تمامی موارد ذکر شده بازخورد خوبی از خود نشان داده و ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در شرایط کاری و زمینه های مختلف باشیم.